44. Taubenek Richard (1940- ?)
olej na plátně, sign. PD Taubenek, motiv Čertovka, lištováno, 60 x 100
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč