Všechno nejlepší
Autor: Ivan Komárek
(1956 Praha)
Signováno vlevo dole a v pravo dole autorské razítko, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 29 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 37 x 47 cm
Konec dražby: 15.05.2023 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč