Stavení u potoka
Autor: František Matoušek
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1939
Šířka: 40 cm, výška: 32 cm, rámování: 45 x 53,5 cm
Konec dražby: 23.11.2023 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč