149. Krajina se snopy
Autor: František Matoušek
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1957
Šířka: 33,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 56,5 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč