Zátiší s ovocem a džbánem

Autor: František Matoušek

signováno a datováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1974
Šířka: 55 cm, výška: 67 cm, rámování: 81 x 68,5 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 07.02.2024 20:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč