Pražský motiv

Autor: František Matoušek

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1967
Šířka: 68 cm, výška: 48 cm, rámování: 63,5 x 83,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 20:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč