Krajina

Autor: František Matoušek

signováno a datováno uprostřed dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1975
Šířka: 70 cm, výška: 49 cm, rámování: 62 x 82,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 20:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč