Siesta na poli
Rámováno v bohatém zlaceném rámu.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 43,5 x 56 cm
Konec dražby: 23.05.2023 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč