196. Zimní vesnice
Autor: Miroslav Roubal
(1944 Jaroměř)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 2015
Šířka: 84 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 67 x 98 cm
Konec dražby: 28.07.2019 15:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč