28. Krajina s kostelem - XL Formát

Autor: Carl Hallström
(1850 Švédsko - 1929)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1886
Šířka: 74,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 88 x 113,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2024 20:13 SEČ

Zbývá: 11d 7h 43m 59s

Vyvolávací cena: 8 500 Kč