96. Krajina s kostelem - XL Formát
Autor: Carl Hallström
(1850 Švédsko - 1929)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1886
Šířka: 74,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 88 x 113,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:31 SELČ
Zbývá: 8d 13h 24m 18s
Vyvolávací cena: 8 500 Kč