444. Černá ulice
kombinovaná technika na plátně, fixováno na kartonu, signováno vpravo dole, místourčení a datace vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Materiál: fixováno na kartonu, datace: 1941
Šířka: 24 cm, výška: 32 cm, rámování: 48 x 39 cm
Konec dražby: 11.05.2020 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč