2. Studené předjaří (Dubnice)
Autor: Luděk Šmíd
(1937 Ostrava)
signováno a datováno vpravo dole, zezadu autorský štítek s věnováním
Technika: olej na kartonu, datace: 1983
Šířka: 31 cm, výška: 21 cm, rámování: 32 x 42 cm
Konec dražby: 08.09.2020 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč