154. Les u jezera
Autor: Max Mahlow
(1955 Berlin)
signováno vpravo dole tužkou, autorský štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: ofset
Šířka: 34,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 55 x 54,5
Konec dražby: 07.02.2024 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč