Krávy u potůčku
Autor: Willem Cornelis Rip
(1856 Rotterdam, Nizozemí - 1922 Haag, Nizozemí)
signováno vlevo dole, autorská pečeť na reverzu, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 29 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 36,5 x 42,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.01.2024 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč