39. Indka
Autor: Alexander (Ora) Pokorný
(1901 - 1950)
nesignováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 43 cm, rámování: 43 x 33 cm
Konec dražby: 13.12.2018 18:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč