95. Najáda - reprodukce
Autor: Beneš Knüpfer
(1844 Frýdštejn - 1910 Na moři na cestě do Ancony)
Signováno vpravo dole v tisku, zaskleno a staré původní rámování.
Technika: ofset
Šířka: 38 cm, výška: 19 cm, rámování: 29 x 48 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč