Snopy
Autor: Julius Bous
(1878 ? - 1944 ?)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1942
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 41,5 x 48,5 cm
Konec dražby: 08.11.2023 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč