Vysoké tatry v zimě
Autor: J. Ráž
(? ?)
Signováno vpravo dole, rámováno. Pochází z majetku České spořitelny.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 72,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč