449. Hořejší - Hlava chlapce
signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 23 cm, rámování: 41 x 36 cm
Konec dražby: 11.05.2020 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč