Praha
Autor: Milan Kraus
(1927 Chomutov - 2010 Karlovy Vary)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 32,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 43,5 x 56 cm
Konec dražby: 25.09.2023 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč