45. Gebhardt Ludwig 1830-1908
olej na dřevěné desce, sig. PD, Starnberger See, vzadu datace 1869 a fragment razítka galerie, dobrý stav, krakeláž, nerámováno, rozměr 47 x 32 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč