45. Lovec s puškou
tepaná reliéfní plastika s motivem Lovce s puškou a florálním motivem kolem, rámováno
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 27,5 x 21,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2019 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč