45. Šrámek Jano 1886-1957

velký olej na překližce v zlaceném blondel rámu, Hradčany, sig. PD, datace 42, rozměr 78,5x94,5 cm, rámováno 101,5 x 117,5 cm

Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč