45. Svolinský Karel 1896 -1986
volný grafický list, Z knih Václava Palivce, signováno a datováno VD, 1944
Konec dražby: 30.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 25 Kč