45. Vladimír Křepinský
obraz olej na kartonu, Mládí, sign. VD, rozměr 76,5 x 66,5 cm, rámováno 85 x 74,5 cm, zezadu autorský štítek
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč