Unavený moravák
Autor: Julius Lauterbach
(1873 Praha - 1939 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 54,5 cm, rámování: 62,5 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč