Na cestě

Autor: František Srp
(1895 Veleň (Praha-východ) - 1943 Bučovice (Vyškov))

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 53 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 45,5 x 59,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 24.08.2023 21:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 400 Kč