Na cestě
Autor: František Srp
(1895 Veleň (Praha-východ) - 1943 Bučovice (Vyškov))
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 53 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 45,5 x 59,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 400 Kč