Krajina s mrakem
Autor: Vladimír Vácha
(1902 Vítkovice - 1983 ?)
signováno a datováno vlevo dole, opadané kraje desky
Technika: olej na malířské desce, datace: 1973
Šířka: 27,5 cm, výška: 39 cm, rámování: volná deska
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč