Senoseč - XL Formát
Autor: Veno Veselý
(1879 Hřivno (Mladá Boleslav) - 1953 Pardubice)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1941
Šířka: 73 cm, výška: 94,5 cm, rámování: 123 x 100 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč