Kytice
Autor: Josef Olexa
(1901 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav - 1983 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera
Šířka: 23 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 54,5 x 33 cm
Konec dražby: 24.08.2023 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč