Portrét Jakuba Obrovského
Autor: Karol Molnár
(1903 Brezová pod Bradlom (Myjava) - 1981 Praha)
Monogramováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 40 cm, rámování: 54,5 x 50 cm
Konec dražby: 24.08.2023 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 200 Kč