2. Koupání

Autor: František Bílek
(1907 Zaječice - 1985)

Přisouzeno autorovi, rámováno, plátno fixováno na desce.
Technika: olej na plátně
Šířka: 44 cm, výška: 26 cm, rámování: 35 x 53
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.05.2024 20:00 SELČ

Zbývá: 1d 19h 3m 29s

Vyvolávací cena: 6 700 Kč