Sedící akt
Autor: Zdeňka Křemenová
(? ?)
Signováno vlevo nahoře, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 55 cm, rámování: 64 x 54,5 cm
Konec dražby: 24.08.2023 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč