2ks Písecké motivy I.
Autor: Jan Sýkora
(1933 Blovice - 2017 Písek)
2 kusy, signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 6/20, paspartováno a zaskleno.
Technika: litografie
Šířka: 27 cm, výška: 36 cm, rámování: 55 x 43 cm
Konec dražby: 24.08.2023 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč