Kytice ve džbáně
Autor: Olga Nebeská
(? ? - ?)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 71 cm, rámování: 81 x 61 cm
Konec dražby: 24.08.2023 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč