129. Únos
Autor: Adolf Born
(1930 České Velenice - 2016 Praha)
signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 19/32. Volný list v paspartě.
Technika: lept
Šířka: 17,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 50 x 32 cm
Konec dražby: 20.02.2023 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč