Pohled do kraje
Autor: Karel Polata
(? ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tempera, datace: 1993
Šířka: 9 cm, výška: 11 cm, rámování: 20 x 16 cm
Konec dražby: 24.08.2023 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč