Tání
Autor: Josef Dobrovolný
(? ?)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 55 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 65,5 cm
Konec dražby: 24.08.2023 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč