Řeka v zimě
Autor: V. Holešovský
(? ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.08.2023 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč