Ženy
Autor: Hrair Gharib
(1969)
signováno vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Šířka: 34 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 52,5 x 41,5 cm
Konec dražby: 11.07.2023 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč