Hory
Autor: Otto Sarp
(1895 - 1945)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90,5 cm, výška: 76,5 cm, rámování: 87,5 x 103,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč