102. Kosatce ze zoufalství
Autor: Oldřich František Krajíček
(1955)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1984
Šířka: 26 cm, výška: 60 cm, rámování: 66 x 32 cm
Konec dražby: 07.02.2024 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč