107. Od Kudlova
Autor: Alois Škubala
(1940)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, nerámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 2014
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 07.02.2024 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč