Selský les III

Autor: Alois Škubala
(1940)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek.
Technika: olej na sololitu, datace: 1994
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 12,5 x 17 cm

Konec dražby: 07.02.2024 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč