Tetičce a strýcovi

Autor: Alois Škubala
(1940)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1991
Šířka: 13 cm, výška: 9 cm, rámování: 12 x 16 cm

Konec dražby: 07.02.2024 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč