Předjaří

Autor: Alois Škubala
(1940)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 2001
Šířka: 15 cm, výška: 10 cm, rámování: 13 x 17,5 cm

Konec dražby: 07.02.2024 20:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč