Kašlíkovi

Autor: Alois Škubala
(1940)

signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 2015
Šířka: 11 cm, výška: 8 cm, rámování: 11 x 13,5 cm

Konec dražby: 07.02.2024 20:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč