24. Kašlíkovi
Autor: Alois Škubala
(1940)
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 2015
Šířka: 11 cm, výška: 8 cm, rámování: 11 x 13,5 cm
Konec dražby: 07.02.2024 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč