Zimní nálada
Autor: Alois Škubala
(1940)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 2006
Šířka: 10 cm, výška: 8 cm, rámování: 11,5 x 13,5 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč