Zimní krajina
Autor: Alois Škubala
(1940)
Technika: olej na sololitu
Šířka: 12 cm, výška: 10 cm, rámování: 13,5 x 15 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč